Nieuws

Nijmeegse Vierdaagse 2026 – Waal in Vlammen

aug 01, 2026

De Waal in Vlammen tijdens de Nijmeegse Vierdaagsefeesten is voor ons een jaarlijks terugkerend evenement, waarbij wij een prachtige show mogen verzorgen op de Waal in het centrum van Nijmegen. Tienduizenden bezoekers staan jaarlijks langs de kant om te genieten van een geweldige vuurwerkshow. Ook dit jaar waren alle voorbereidingen gedaan en stonden alle seinen op groen, maar soms slaat het noodlot toe en zit het ineens tegen.

Terwijl op zondagavond alles klaar stond om de toeschouwers een geweldige show te kunnen geven, ontstond er aan boord van het ponton een hydraulisch lek waardoor tientallen liters hydraulische olie over het dek en een deel van het vuurwerk spoten. Omdat veiligheid bij ons altijd op de eerste plaats staat, werd uiteindelijk besloten de show af te gelasten. Een domper voor het publiek, organisatie en voor onszelf. Maar direct werd door iedereen alles op alles gezet om in de week van de Vierdaagse de show alsnog te kunnen schieten.

Na een grondige schoonmaak en enkele nieuwe materialen kon de show op dinsdagavond alsnog doorgang vinden. Wederom stonden er tienduizenden bezoekers langs de kant, die konden genieten van een prachtige show waarin ook aandacht werd besteed aan het 55-jarig jubileum van de Vierdaagsefeesten door het weergeven van een grote “55” in de lucht. Met speciale effecten zoals girandola’s, veel salute’s en een gouden finale had het publiek veel om naar te kijken. Het applaus dat wij na afloop ontvingen bevestigde dat we weer een prachtige show hadden neergezet waar we trots op mogen zijn.

De video van de show is hieronder te bekijken en de foto’s staan in bij Media & Portfolio.
Met dank aan Pyroworld voor de video.